Nasze laboratoria - mobile

Tworzymy innowacje

 

Trzy centra technologiczne, w których tworzymy ekspresy do kawy przyszłości.

Innowacje technologiczne odgrywają kluczową rolę w strategii i modelu biznesowym RancilioGroup. Badając nowe rozwiązania w zakresie ekspresów do kawy, łączymy doświadczenie obu firm, opracowujemy nowe technologie i tworzymy najnowocześniejsze produkty, które mogą wzmocnić biznes naszych klientów. Siła laboratoriów tkwi również w długoterminowej współpracy z dostawcami, partnerami technologicznymi, start-upami i uniwersytetami. Jesteśmy zobowiązani, aby stać się jednym z najlepszych działów badawczo-rozwojowych w przemyśle kawowym, aby zawsze tworzyć nowe wartości poprzez innowacje i talent ludzki.

 

Rancilio LAB

W Rancilio LAB jesteśmy zawsze o krok do przodu. Projektujemy ekspresy do kawy i młynki Rancilio, opracowujemy najnowocześniejsze technologie parzenia kawy. Dążymy do tego, aby tworzyć nowe wartości poprzez innowacje i ludzki talent.

Rancilio LAB

Egro LAB

W Egro LAB projektujemy w pełni automatyczne ekspresy do kawy Egro, znajdując nowe sposoby działania. Opracowujemy każdy nowy produkt, łącząc wieloletnie doświadczenie firmy Egro z nowymi, opatentowanymi rozwiązaniami, definiując nowe standardy w przemyśle kawowym.

System mleczny Egro

Egro LAB

Extraction LAB

Extraction LAB to naukowe laboratorium kawy prowadzone przez zespół Rancilio Group Coffe Competence, które promuje działalność badawczą oraz organizuje sesje degustacyjne i warsztaty mające na celu zbadanie różnych ekstrakcji kawy espresso z wykorzystaniem profilowania temperatury i innych opatentowanych technologii.

Extraction LAB

Nasze laboratoria

Nasze laboratoria

Nasze laboratoria

Certyfikacje - mobile

NASZE CERTYFIKATY

Projektujemy ekspresy do kawy zgodnie z międzynarodowymi standardami dotyczącymi procesów, bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska.

Odkryj nasze certyfikacje

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Zobacz więcej

Gdzie nas znajdziesz

Gdzie nas znajdziesz

Zobacz więcej

Uzyskaj pomoc na temat naszych produktów.

Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem wsparcia.

Strona wsparcia
Do góry