Systemy mleczne Egro - mobile

EGRO LAB

Systemy mleczne Egro

Egro oferuje 4 różne systemy do automatycznego przygotowywania świeżych napojów mlecznych:

QuickMilk, Pro Milk, Top Milk, NMS+. Zaprojektowane, aby zagwarantować najwyższą jakość, zmniejszyć zużycie i uprościć pracę operatorów, systemy mleczne Egro różnią się pod względem wydajności produkcyjnej i dostępnych funkcji. Odkryj rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Quick Milk - mobile

 

Quick Milk

Quick Milk to właściwy wybór dla tych, którzy nie muszą zarządzać dużym przepływem pracy, a chcą zaoferować swoim klientom menu z wielkimi kawowymi klasykami, takimi jak cappuccino i latte macchiato. QiuckMilk to intuicyjny system mleczny, który jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu.

 

Pro Milk - mobile

 

Pro Milk

Pro Milk oferuje automatyczne przygotowanie gorącego mleka, zimnego mleka i gorących napojów śmietankowych poprzez regulację temperatury i poziomu spienienia. System Pro Milk umożliwia łatwe programowanie napojów, czyszczenie i nie wymaga profesjonalnego szkolenia obsługi.

 

Top Milk - mobile

 

Top Milk

Top Milk Top Milk jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miejsc o wysokim spożyciu napojów mlecznych, które chcą dostosować każdy przepis do własnych potrzeb i zaoferować kompletne menu kawiarniane. Można regulować temperaturę i poziom spieniania mleka dla każdego napoju, a nawet pracować z dwoma różnymi rodzajami świeżego mleka jednocześnie.

 

NMS+ - mobile

 

NMS+

NMS+ to najbardziej zaawansowany system mleczny Egro, który gwarantuje najlepsze rezultaty w filiżance, szczególnie podczas przygotowywania spienionego mleka. Dla każdego rodzaju napoju oferuje on możliwość regulacji temperatury i poziomu spieniania mleka oraz wyboru pomiędzy dwoma różnymi rodzajami świeżego mleka.

 

Tabela porównacza systemów mlecznych Egro - desktop

Tabela porównacza systemów mlecznych Egro - mobile

Zimna Pianka Mleczna (CMF)

Zimna Pianka Mleczna (CMF)

System CMF (opcjonalny) jest rozwiązaniem umożliwiającym automatyczne przygotowanie zimnej pianki do każdego napoju poprzez wybór trzech poziomów spieniania za pomocą interfejsu. CMF może być skonfigurowany tylko dla systemów mlecznych Top Milk i NMS+.

Opcja mleka bez laktozy

Opcja mleka bez laktozy

2 rodzaje mleka zawsze do Państwa dyspozycji, do jednoczesnej pracy z mlekiem sojowym, owsianym lub odtłuszczonym. Dzięki systemowi, który zapobiega wszelkim zanieczyszczeniom, możecie zaoferować swoim klientom również mleko bez laktozy, zapewniając maksymalną różnorodność i całkowite bezpieczeństwo.

(tylko z Next NMS+)

Czym się zajmujemy

Czym się zajmujemy

Zobacz więcej

Historia

Nasza historia

Zobacz więcej

Uzyskaj pomoc na temat naszych produktów.

Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem wsparcia.

Strona wsparcia
Do góry